Bizimle iletişim kur
Amanda Cho

Telefon numarası : +86 15982044032

Naber : +8615982044032

Günlük yaşamdaki bazı ipuçları COVID-19 sırasında bize yardımcı olabilir

March 19, 2020

Günlük yaşamdaki bazı ipuçları COVID-19 sırasında bize yardımcı olabilir
Herkesin bildiği gibi, iletim yöntemi esas olarak damlacıklar ve temastır.

Aşağıdaki 5 şey günlük hayatımıza yardımcı olabilir
1. eve döndükten sonra elleri hemen yıkayın
Ellerimizi doğru yıkamak önemlidir. Elleri yıkamak için el yıkama, sabun, çamaşır suyu kullanmanın 2019 yeni koronavirüs enfeksiyonunun önlenmesi üzerinde oldukça iyi bir etkisi vardır.
Temel olarak, ellerimizi yıkayacağız, sonra yiyecek alacağız. Tuvalete gittikten sonra ellerinizi iyice yıkamalısınız. Özellikle, hastaneye veya kalabalık halka açık yerlere giderseniz, lütfen ellerinizi yıkamayı, burnunuzu yıkamayı veya kıyafetlerinizi değiştirmeyi unutmayın.

2. maskeleri doğru giyin
Çoğu insan maskeler hakkında yanlış anlamalara sahiptir, ancak doğru konsepti yeniden kurmalıyız: öksürük, hapşırma en çok maske takma ihtiyacıdır, hasta insanlar evde, özellikle ateşte dinlenmeli ve öksürürken hapşırma yerine maske takmalıdır. çıkar, sonra hapşırma veya öksürük; bir maske, öksürük, hapşırma, mendil, havlu, kol ile ağız ve burnu örtmelidir.

3. bazı yerlerden seyahat ve geri?
Ateş, öksürük ve diğer solunumsal semptomlar varsa, lütfen bir doktora danışın. Tıbbi tedavi ararken toplu taşıma araçlarını kullanmaktan kaçının ve başkalarına fayda sağlamanın en iyi yolu olan iletişim geçmişini veya seyahat geçmişini aktif olarak bilgilendirin.

4. uyku + beslenme + egzersiz
Aynı zamanda, güzel bir uyku çekmek, yeterli beslenme, içme suyu almak ve biraz egzersiz yapmak için yiyecekler yemek de önemlidir.

Son olarak, sonuçta, kendinizi rahat tutun , iyi arkadaşlarınızla sohbet edebilir, müzik dinleyebilir veya istediğiniz başkalarını dinleyebilirsiniz.